ERZİNCAN KADIZADE HAFRİYAT | BİNA YIKIMI | TEMEL KAZISI | ALT YAPI

HakkımızdaKadızade Hafriyat, 1996 yılından bu yana sahip olduğu tecrübeyi kullanarak sanayi kuruluşlarının alt yapı işlerinde, her boyuttaki müşterilerine işlerinin öncesi ve sonrasında bütün alt yapı çalışmalarına çözüm üretebilen projeler sunan bir çözüm ortağı olarak faaliyet göstermektedir.

 

Kadızade Hafriyat sürekli gelişen yeni teknolojiler ışığında, çalıştığı firmaların ihtiyaçlarına daha ekonomik ve sürdürebilir bir hizmet verebilecek doğrultuda makine parkurunu yenilemekte, bu hizmetin kalitesini artırmak amaçlı personel eğitimlerine aralıksız devam etmektedir.

 

Firma politikası, sadece hizmet üretmek üzerine kurulmamış, bunun yerine işlerinizin her aşamasında tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak alt yapı gereksinimlerine en iyi yanıtı veren çözümleri anahtar teslim hizmet projeleri halinde sunmak olarak belirlenmiştir. Müşterilerine üstün kaliteli hizmet vermek Kadızade Hafriyat asla vaz geçemeyeceği bir ilkesidir.

 

Kadızade Hafriyat 2006 yılında, hizmet ve kiralama sektöründeki 10 yıllık tecrübesinden cesaret alarak vinç kiralama ve nitelikli kaldırma sektörüne girmiş ve bu sektörde de alt yapı çalışmalarında yakaladığı başarıya ulaşmıştır.

 

Firmamız 1996 yılından bu yana başarılarla dolu geçmişinde, her zaman sektöründe kalite ve yenilik adına örnek alınmış, başladığı bütün projeleri eksiksiz ve hatasız teslim etmiştir. Bu ilkesinden asla taviz vermeden hizmetlerine devam etmektedir.